Logopēdiskā masāža

logopediska masaza

Ja bērnam ir runas traucējumi, logopēdiskā masāža palīdz logopēdam. Masāžu veic sertificēta masiere ar medicīnas izglītību Svetlana Slepečeca.

Masāžas ilgums: 30 minūtes.

Cena: 15 Eiro.

Logopēdiskās masāžas mērķis ir atpūsties muskuļos vai, gluži pretēji, palielināt tā tonusu. Turklāt masāža palīdz veidot locītavu orgānu patvaļīgas koordinētas kustības – lūpas, mēles, aukslējas uc Tātad logopēdiskā masāža tiek izmantota, ja muskuļu tonuss ir salauzts un tas ir nepieciešams to normalizēt. Bieži masāža tiek izmantota kā palīgierīce kopā ar locītavu, elpošanas vai balss vingrošanu, bet dažkārt tā kļūst par galveno runas labošanas veidu.Veikt regulāru logopēdisko masāža veicina pakāpenisku normalizēšanos muskuļu tonusa mēles, aukslēju, lūpas, sejas izteiksmes, spontāna veidošanās pareizu izrunu, kā arī samazināt laiku, lai labotu to. Šāda veida runas korekcija, īpaši ārstēšanas sākumā, dod ievērojamu pozitīvu efektu.

Logopēdiskā masāža labvēlīgi ietekmē izrunu un runas elpošanu, pacienta balss skaņas un emocionālo noskaņu. To veiksmīgi izmanto terapeitisko un pedagoģiskās rehabilitācijas pasākumu kompleksā, ko veic ar jebkura vecuma pacientiem, kas slimo ar skaņas traucējumiem.

KONTRINDIKĀCIJAS PROCEDŪRAI:

akūta infekcijas-iekaisuma procesus (angina, SARS, stomatīta, konjunktivīts), limfadenopātija, kas izteikts miega artērijā pulsācijas, hronisku slimību, it īpaši ādā – gerpeteticheskie un alerģisko izsitumu. Jāievēro piesardzība iecelšanā un sniegumu masāža bērniem ar krampju traucējumiem, epilepsiju, trīce zoda.

Logopēdiskā masāža
Scroll to top